• Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
348929507_277381164709708_8792761380102190114_n.jpg
Balandžio 3 - gegužės 5 dienomis mūsų įstaigoje, nuotoliniu būdu vyko respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų logoritmikos projektas "Tau, mamyte". Projekte dalyvavo 24 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų. Projekto tikslas
lavinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų klausymo, kalbėjimo, muzikinius ir fizinius įgūdžius; ugdyti ritmavimo pojūtį, siekti pedagogų ir tėvų bendravimo ir bendradarbiavimo. Projekto dalyviai turėjo galimybe dalintis gerąją patirtimi, stebėti vieni kitų pasirodymus. Ugdytiniai kartu su pedagogais dainavo, grojo įvairiais ritminiais instrumentais, ritmavo panaudodami kūno perkusiją, deklamavo. Savo pasirodymus atliko salėse, grupėse, lauke. Dalyviai pasirodymus dovanojo savo mamoms, Mamyčių dienos proga. Projekto organizatoriai: meninio ugdymo (muzikos) mokytoja Simona Labanauskienė, logopedė metodininkė Dovilė Kepelinskienė, logopedė Neringa Norvaišienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Garbačauskienė.