• header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

347135881_206852078842959_2584871574622893201_n.jpg

Su kokiomis problemomis susiduria skaitymo ir rašymo sunkumus patiriantys žmonės? Kaip jaučiasi disleksiją (skaitymo sutrikimą) turintis mokinys, kai jam sukasi, keičiasi, šokinėja ir vartosi raidės? Kaip jis jaučiasi, kai jam tenka skaityti prieš klasę?
Ar žinote, kad tokie žymūs žmonės, kaip britų virtuvės šefas Džeimis Oliveris, okeonografas Robertas Balardas, atradęs „Titaniko“ skendimo vietą, „Ikea“ parduotuvės įkūrėjas Ingvaras Kamprandas turi disleksiją? Skaitymo sutrikimą turi net po mėnulį vaikščiojęs astronautas Čarlas (Pete) Konradas!
4b klasės mokiniai atlikdami smagias užduotis ir dalyvaudami diskusijoje, stengėsi paaiškinti, kad tam tikri sunkumai būdingi mums visiems ir kad kiekvienas žmogus stiprus savaip. AČIŪ audiosensorinės bibliotekos bibliotekininkei už informatyvią edukaciją.
Mokytoja Žyginta Čepulienė