• mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

347590152_257473883469438_419797746195108421_n.jpg

Gegužės 8 d.  į Kuršėnų Stasio Anglickio progimnaziją sugužėjo net 38 talentingiausi 1-4 klasių jaunieji skaitovai.  „Sveikas, gimtasis žodi!“ yra meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo net aštuoni mūsų progimnazijos mokiniai. Goda Paukštė iš 2a klasėS ir  Živilė Vozgirdaitė iš 2b klasės

sulaukė didelio komisijos ir žiūrovų dėmesio. 1-2 klasių grupėje abi mergaitės pelnė antrąsias vietas. Tariame nuoširdų AČIŪ mokytojoms Indrei Šeškevičiūtei ir Kristinai Montvilienei, kurios puikiai paruošė šias mokines konkursui. Konkurso metu klausytojai rinko publikai mieliausią skaitovą. Žiūrovus sužavėjo dvi talentingos mūsų progimnazijos mokinės – Goda Paukštė (2a klasė) ir Gabrielė Legeckaitė (3b klasė).

Visi mokiniai, net jei jie nesulaukė prizų, gavo saldumynų, knygų ir padėkos raštus. Tai buvo puiki galimybė paskatinti mokinių susidomėjimą skaitymu ir skatinti juos tobulinti savo raiškios kalbos įgūdžius.

Bibliotekininkė Vilma