Logo Mokykla progimnazija

ES fondu logo  TAMO

valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
Balandžio 18 dieną Talkšos parke vyko Šiaulių rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos ir tradicinis XVII bėgimas „Ginkūnai-Salduvė-Ginkūnai“. Šis sportinis renginys skirtas pažymėti garbingą sporto klubo ,,Lukas“ dvidešimties metų jubiliejų. Mergaičių, 2010 m. gim. ir jaunesnių amžiaus grupėje, 500 m bėgime tarp 47 dalyvių ketvirta buvo
Danielė Žemaitytė, penkta – Smiltė Zeigytė, šešta – Rugilė Mikšytė, aštunta – Luka Jakubkaitė, dešimta – Liepa Senkutė. Berniukų 1000 m bėgimo rungtyje Aleksandras Saudargas tapo nugalėtoju, ketvirtas atbėgo Lukas Martinaitis.
2008-2009 m. gimimo mergaičių, įveikusių 1000m bėgimo nuotolį, antrąją vietą iškovojo Gabija Minčinauskytė. Viltė Tamošaitytė užėmė septintą vietą. Berniukų tarpe 1500 m bėgime Arijus Kulevičius, atsilikęs nuo nugalėtojo tik tris sekundes, iškovojo antrąją vietą. O Dovydas Genutis buvo septintas iš trisdešimt penkių dalyvių.
Masiniame bėgime „Ginkūnai-Salduvė-Ginkūnai“ startavo net 142 bėgikai. Mergaičių tarpe trečioji atbėgo Viltė Tamošaitytė, antroji Meškuičių gimnazijos sportininkė Paulina Andrijauskaitė. Nugalėjo Gabija Minčinauskytė. Tarp berniukų trečiąją vietą užėmė buvęs mūsų progimnazijos, dabar Šiaulių S. Šalkauskio gimnazijos mokinys Tomas Polujanskas. Antrasis atbėgo Vėjas Pocius. Nugalėjo Arijus Kulevičius. Visiems bėgimo dalyviams atiteko simboliniai medaliai, o nugalėtojams ir prizininkams – sporto klubo „Lukas“ įsteigtos taurės.