310560477_535084378621876_2812181705919628522_n.jpg
Spalio 4 dieną Kuršėnų dvaro rūmuose renginyje, skirtame Tarptautinei mokytojų dienai, įteiktos Metų mokytojo nominacijos bei padėkos iniciatyviems Šiaulių rajono mokytojams. Už rezultatyvų darbą 2021–2022 mokslo metais premijomis įvertintos ir 2 mūsų progimnazijos mokytojos:
* Virginija Motuzienė, biologijos mokytoja metodininkė, už aktyvų dalyvavimą savivaldybės biologijos-chemijos mokytojų metodinio būrelio veikloje, šalies ir savivaldybės olimpiadų, konkursų nugalėtojų ir prizininkų parengimą bei dalyvių darbų vertinimą;
* Aušra Višniauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė,
už aktyvų dalyvavimą savivaldybės lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinio būrelio veikloje, šalies ir savivaldybės renginių dalyvių darbų vertinimą, kryptingą įtraukiojo ugdymo idėjų įgyvendinimą mokykloje, atvirų pamokų vedimą savivaldybės mokytojams.
Mokyklą pasiekė ir 3 Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkos, švietimo įstaigų vadovų teikimu, Tarptautinės mokytojų dienos proga skirtos:
Nijolei Liaudanskienei, šokio vyresniajai mokytojai, už nuoširdžią pedagoginę veiklą, ugdytinių meninių gebėjimų plėtojimą, kūrybiškumo ir saviraiškos skatinimą, etnokultūros puoselėjimą;
Daivai Mačiūnienei, pradinio ugdymo mokytojai metodininkei, už kūrybišką pedagoginę ir metodinę veiklą, ugdytinių saviraiškos ir lyderystės plėtojimą, inovacijų diegimą bei pozityvaus mikroklimato kūrimą;
Giedrei Savickienei, muzikos vyresniajai mokytojai, už kūrybišką pedagoginę ir metodinę veiklą, progimnazijos bendruomenės telkimą, ugdytinių meninių gebėjimų plėtojimą.
Sveikiname ir didžiuojamės!