• Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
288016079_449421243854857_3507012634477056066_n.jpg
Septintą kartą išrinktas nominacijos „Metų mokinys" nugalėtojas. Šiemet Progimnazijos tarybos sprendimu ši nominacija atiteko šeštokei Adelei Janulytei. Ši gabi, aktyvi, iniciatyvi ir kūrybinga mergaitė sėkmingai dalyvavo įvairiausiose olimpiadose ir konkursuose:
* Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso savivaldybės etapas – I vieta (atstovavo Šiaulių rajonui ir regiono etape užėmė III vietą),
* Lietuvos 5-8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiados savivaldybės etapas – I vieta (atstovavo Šiaulių rajonui šalies etape),
* Atpasakojimo konkursas, skirtas Knygnešio dienai paminėti –I vieta,
* Rajoninė 5-8 kl. mokinių istorijos olimpiada – I vieta,
* XV Lietuvos 5-8 kl. mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etapas – I vieta,
* Rusų -vokiečių kalbų konkursas „Mozaika 2022“ – I vieta,
* Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ – I vieta mokykloje,
* Šiaulių r. mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos – komandinė I vieta,
* XVI bėgimas „Ginkūnai-Salduvė-Ginkūnai“ – II vieta,
* Šiaulių r. mokinių šaškių turnyras – II vieta,
* Komandinės kvadrato varžybos – II vieta,
* Tarptautinė kūrybinių darbų virtuali paroda-konkursas ,,Būk sveikas, pavasari“ – laureatė,
* Erdvinė tekstilės darbų paroda „Rudeniniai lapai suktinėlį šoka“ – nominacija „Elegantiškiausias“,
* XVIII tarptautinis vokalo konkursas „Pavasario fiesta“ – grupinė III vieta.
Adelė aktyviai dalyvavo kraštotyros būrelio „Pažinkime savo kraštą“, šokių grupės ,,Mozaikėlė“, vokalo studijos progimnazijoje ir vokalo studijos „ROKOKO”, Šiaulių r. sporto klubo „Lukas“, Mokinių tarybos veiklose.
Adelė apdovanota pinigine premija, kurią skyrė UAB "Grafaitė".
Atminimo dovanėlėmis apdovanoti ir kiti 11 pretendentų: Auksė Jasaitytė (4b), Luka Jakubkaitė (5b), Vakarė Mileikytė (5b), Benas Vaitekūnas (5b), Urtė Muzikevičiūtė (6b), Luknė Vaitkevičiūtė (6b), Agnė Bernotaitė (7 kl.), Miglė Blodžiūnaitė (7 kl.), Benas Krivickas (8 kl.), Danielius Ralys (8 kl.), Armandas Lukašovas (8 kl.) – mokiniai, 2021-2022 mokslo metais pasiekę ne tik puikių mokymosi rezultatų, bet ir aktyviai dalyvavę konkursuose, olimpiadose, projektuose ir kituose renginiuose.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Romena Ruškienė288218074_449420843854897_5245736658172595068_n.jpg